Info: +371 29244766 ; info@termometri.lv
Grozs 0

Preču iegādes nosacījumi

Preču iegādes nosacījumi atrunā svarīgākos pircēja un pārdevēja attiecību jautājumus preču pasūtīšanā un pirkuma līguma noslēgšanā, lai novērstu iespējamās domstarpības un kavēšanos klientam nepieciešamo preču iegādē.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pants nosaka, ka pārdevēja internetā izvietotās mājas lapas piedāvājumā norādīto preču pasūtīšana un iegāde jāveic noslēdzot divpusēju (pircējs – pārdevējs) „distances „ līgumu. Līguma noformēšanas kārtība aprakstīta sadaļā „Līgumi”
Pircējam apskatāmā katalogā iekļauto preču cenas ir norādītas, iekļaujot pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā līgumā atrunātajā laika posmā, termiņā, kas noteikts konkrētā preču piedāvājumā vai laika posmam, kas norādīts katalogā pie preces. Preču cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.
Apmaksa par preci un pakalpojumu iespējama:
ar bankas pārskaitījumu (t.sk. internetbanku).

Pircējs ir tiesīgas izvēlēties preču piegādes veidu:
bezmaksas piegāde – prece jāsaņem klientu apkalpošanas centrā vai citā speciāli norunātā vietā;
ekonomiskā piegāde, kad preci pārdevējs nogādā kādā pārdevējam un klientam savstarpēji izdevīgā vietā;
kurjera piegāde klienta norādītajā vietā (adresē);
klienta apmaksāta piegāde ar pārdevēja transportu.
Neatkarīgi no preces piegādes varianta, preces saņemšanas laiks un vieta ir jāsaskaņo pasūtījuma (līguma) noformēšanas laikā.
Ja pasūtītā prece nav pārdevēja noliktavā uz vietas, lūgums preci izņemt sekojošo 3 dienu laikā pēc paziņojuma par preces gatavību saņemšanai pienākšanas.
Lai sāktu lietot iegādāto preci, nepieciešams rūpīgi iepazīties ar pirkuma komplektācijā esošo preces lietošanas aprakstu (instrukciju). Preces lietošana atļauta tikai atbilstoši rakstiskajām preces izgatavotāja norādēm instrukcijā, kurā ievērotas visas lietošanas īpašības, mērķis un drošības prasības.