Info: +371 29244766 ; info@termometri.lv
Grozs 0

Atteikums un preces atgriešana

Neatkarīgi no noslēgtā iegādes līguma veida, pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās preces nākošajās 14 dienās pēc pirkuma veikšanas, kā noteikts LR MK noteikumos 207/2002, ja puses nav vienojušās par garāku termiņu, un atgriezt preci pārdevējam.
Atsakoties no pirkuma, patērētājs ir atbildīgs par preces vispusīgas kvalitātes un drošuma saglabāšanu visā līgumā atrunātajā atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
Lai realizētu atteikumu, nepieciešams saglabāt preces oriģinālo iepakojumu un iesaiņojumu, lai, atgriežot preci, tā netiktu mehāniski bojāta.
Pārdevējs (piegādātājs) patur sev tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai ir zaudējusi vai izmainījusi savu sākotnējo izskatu un funkcionalitāti.
Lai vienotos par preces atgriešanu, nepieciešams aizpildīt atteikuma veidlapu un sazināties ar mums: http://www.termometri.lv/lv/contact-us, norādot pasūtījuma (līguma) numuru un datumu.
Ja prece saņemta, izmantojot ekonomisko vai kurjera (komforta) piegādi, kur ar piegādātāju tiek slēgts atsevišķs līgums, piegādes apmaksa netiek kompensēta.
Atteikuma tiesības nevar izmantot LR MK noteikumu 207/2002 15. punktā minētajos gadījumos vai arī, ja iegādātā prece jau tikusi lietota.
LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma un MK noteikumu 207/2002 normatīvās norādes neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.